+ Podat inzerát Zdarma a bez registrace
Inzerce
1527 3578

Tuning Lamborghini Gallardo - supersport v japonské úpravě

04. květen 2017 | 264x Autopes
Vložil: Autopes | 04. květen 2017 |

Lamborghini Gallardo Liberty Walk v modré


Liberty Walk je japonská tuningová společnost, která na World Time Attack Challenge v roce 2015 v Sydney Motorsport Parku v Austrálii představila svůj sen pro Lamborghini Gallardo. Firma se v oblasti vozidel Lamborghini docela vyzná, protože již má v nabídce balíčky pro modely Murcielago, Aventador, Huracan.

Lamborghini Gallardo patří k nejprodávanějším modelům této značky. A modifikace Liberty Walk umožňuje odlišit váš upravený vůz od ostatních více než 14 000 prodaných sériových kusů.

LB zapracovalo výrazný přední splitter. Wwide bodykit se vyznačuje rozšířenými předními a zadními podběhy kol a vozu dominuje také zadní křídlo. Zadní část vozu obsahuje i nový difuzér, který zvyšuje agresivní vzhled vozidla. Také boční prahy, upravené široké blatníky, pěkně integrované do celkového designu vozu, a celkově rozšířené tělo v kombinaci s již zmíněnými prvky dávají vozu vzhled hodný automobilu pro Le Mans.

Kapota v přední části i po stranách také získala větší větrací otvory.

Samozřejmostí je vzduchové odpružení Airrex, díky němuž se vůz téměř dotýká země. Celkový dojem z vozu umocňují také konkávní pětiparsková kola v černé barvě s pneumatikami Toyo.

Lamborghini Gallardo Liberty Walk v rudé


Cena za kompletní kit se pohybuje kolem 25 100 USD.

 

TOPlist

Chcete vidět vaše auto v Katalogu Autopes?

Přidejte fotky, video, nebo váš článek!

Lamborghini Aventador LP 700-4 2013
benzín 515 kW
benzín automat coupe r. 2013 515 kW 3.500 km Opava, Moravskoslezský kraj

OPEX APE s.r.o.
benzín automat coupe r. 2013 515 kW 3.500 km Opava, Moravskoslezský kraj

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace